KONST / Litografier / Färglitografi 13824316
nr 1382 4316
Sven Lidberg
(1929-2009), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 46/280. Motivet: 21x11cm. Bladets mått: 33x21cm, oramat löst blad
Sven Lidberg, svensk målare född 1929 i Stockholm, död 2009.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 1 mars 2021
kl 19:54:06
150 kr
200 kr
300 kr
Sven Lidberg
Läs mer om Sven Lidberg